Елена Ристеска ја отвори сезоната на бикини.

Имено Елена на својот Инстаграм профил објави фотографија на која лежи на лежалка крај базенот, а во преден план е нејзината совршена форма, но и бујните гради кои се оцртуваат.

Инаку, Елена Ристеска во моментов на големо работи на кампањата со која што ќе ја промовира својата козметичка линија, а први нејзини производи кои што ќе бидат пуштени во продажба се парфемите „ЕРА“.