Стилистот Крис Аплтон на својот Инстаграм профил сподели фотографија од Џенифер Лопез со нова фризура.
Имено, познатата пејачка се одлучила за шишки, и повторно ставила долги екстензии.

Фотографијата веднаш собра скоро 50.000 лајкови, а фановите напишаа бројни комплименти.

View this post on Instagram

@jlo got bangs today ✨

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

„Одлично изгледате со шишките“, „Вие навистина не стареете“, „Убава како и секогаш“, „Ми се допаѓа овој изглед“, „Вака изгледате уште помлада“, напишаа тие.