Имено, старлетата објави фотографија на која позира во тесен црн фустан без грб, а во преден план ги стави црвените танга-гаќи што излегуваат од под фустанот.

Ким позираше во новата колекција на модниот бренд Живанжи, но обожавателите најмногу ја коментираа нејзината танга.

„Те молам, не ги враќај тангите во мода“, „Жено, ти се гледа тангата“, „Ах не, сега ова ќе биде нов тренд“, „Да, Ким, гледаме танга, во ред е“, „Те сакам, но тангата те направи да изгледаш ефтино “, се само дел од коментарите.