Несекојдневна сообраќајна несреќа: Се судрија свекор и снаа

Магазин 11. Јан 2021. @ 18:54

Имено, околу 11:30 часот се случила сообраќајна незгода на локалниот пат во која учествувале две возила: „Опел“ и „Мазда“, што ги возеле свекор и неговата снаа.

„ИнфоБјелина“ дознава дека во незгодата свекорот се здобил со тешки телесни повреди, а снаата со полесни. Во тек е и увид на местото на несреќата.


Be the first to write a comment.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *