Нови фотографии од ар-ен-би ѕвездата, Бијонсе (39), на кои позира во танга од латекс, предизвикаа голем метеж на Инстаграм.

Бијонсе поради своите бујни облини одлучи да биде модел на сопствената модна колекција „Ајси парк“ од брендот „Ајви парк“.

Пејачката се стегнала во латекс од глава до пети, и објавила неколку фотографии „од позади“.

Таа покажа бујна позадина, а коментарите под фотографиите се редат.

Цените на одредени парчиња облека и долна облека се движат од 70 до 130 долари, а како што може да се види во нејзината онлајн продавница, некои парчиња се веќе распродадени.