Парот во Венеција ги освои сите погледи, направи неверојатна сензација појавувајќи се на црвениот килим на филмскиот фестивал, но таквата слава си има своја цена.

Џенифер Лопез и Бен Афлек изгледаа заносно кога се појавија заедно во градот на водата. Но, еден бесен обожавател го проби обезбедувањето и тргна кон Џеј Ло за да се фотографира со неа. Бен веднаш реагираше и го турна обожавателот, а потоа обезбедувањето го приведе.

Погледнете: