Холивудската актерка Меган Фокс во суперсекси издание се појави на церемонијата на доделувањето на МТВ наградите за 2021 година.

Атрактивната актерка на церемонијата призтигна во друштво на своето момче раперот Машин Гана Кели.

Но, никој на церемонијата не го забележа познатиот музичар, сите гледаа во неговата убава девојка.

Меган Фокс на доделувањето на МТВ наградите продефилира во суперпровокативен проѕирен фустан кој воопшто не го покриваше нејзиното прекрасно тело.

Меган и Кели имаа и една непријатност на црвениот тепих.

Имено од засега непознати причини УФЦ шампионот Конор Мекгрегор се обиде да го нападне со тупаници момчето на Меган, Кели. Убавата актерка заедно со обезбедувањето за среќа не го дозволи тоа.